ITE - Instytut Turystyczno-Edukacyjny
Menu
WSZYSTKIE WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ ITE
MAJĄ NAJATRAKCYJNIEJSZE CENY W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM
W INSTYTUCIE TURYSTYCZNO-EDUKACYJNYM
PILOTAMI WYCIECZEK SĄ ZAWSZE LICENCJONOWANI PILOCI WYCIECZEK Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM
PRACOWNIKAMI INSTYTUTU TURYSTYCZNO-EDUKACYJNEGO
SĄ WYKŁADOWCY AKADEMICCY I PASJONACI PODRÓŻY !
PODCZAS WYCIECZEK SZKOLNYCH Z ITE
REALIZOWANY JEST PROGRAM EDUKACYJNY ZGODNY Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ MEN
Wycieczki
Facebook
OPINIE
Agata Zawadzka
01:41 08-16-2018
Dziękuję za kolejną wspaniałą wycieczkę.Aktywny wypoczynek,doskonale zaplanowany i zorganizowany.wiele pięknych miejsc,mnóstwo atrakcji i opiekę pilota Pana Artura,który z łatwością integruje ludzi :-)
Alicja i Kazimierz Pacholczyk
19:09 08-07-2018
Dziękujemy za wspaniały tygodniowy pobyt w górach. Wycieczka super każdy znalazł coś dla siebie: dzieci , dorośli oraz tak jak my seniorzy. Polecamy wyjazdy z biurem ITE,z profesjonalnym pilotem panem Arturem. My już zbieramy na przyszłoroczny wyjazd.
S.J.M Hamburg
20:46 08-05-2018
Chcieliśmy serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas na tygodniowej wycieczce w górach.Podziękowania składamy organizatorowi biurze ITE i panu Sylwkowi wraz z rodziną oraz naszemu pilotowi wycieczki Arturowi za wspaniałą organizację czasu i kierowcy panie Karolu wielki szacunek.Zgrana ekipa fajnie spędzony czas polecamy super😉👍👍👍
Dorota Szaruga
13:41 05-30-2018
Dziękujemy za kolejną wspaniałą wycieczkę. Profesjonalizm pilota i kierowcy autokaru. Kontakt z szefem oraz współprace w ustalaniu szczegółów wycieczki.Polecamy usługi Biura ITE . Na długo zapamiętamy spacer po Pradze, Skalne Miasto,Błędne Skały ,wspaniały pensjonat Bida z Nędza, ognisko , śpiewy i tańce. Dziękujemy i pozdrawiamy oraz wszystkim polecamy: młodzież i opiekunowie ZSO Kcynia.
grupa Tłuchowo
22:07 05-29-2018
Kierujemy wyjątkowo pochwalne słowa za kolejną wspaniałą wycieczkę. To były niepowtarzalne cztery dni w Bieszczadach. Wszystko dopracowane, wspaniała opieka pilota pana Artura, dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania uzdrowiska Busko Zdrój dodane od firmy. Wyobraźcie sobie Państwo,że nawet nie odczuliśmy awarii autokaru, ponieważ natychmiast podstawiono drugi ( miejscowy),a następnego dnia mieliśmy nowy autobus z ITE, który przyjechał aż z Bydgoszczy!!!To niesamowite. Powrót na czas, autokar zaskakujący doskonałością wnętrza i wyjątkowym komfortem jazdy i najsympatyczniejszy kierowca i wspaniały piłkarz-pan Andrzej. Wycieczka pozostanie w pamięci uczniów i opiekunów jako spełnienie marzeń, ponieważ zawierała wszystkie elementy udanego wyjazdu: naukę, zabawę, modlitwę i zadumę , kąpiel, grę w piłkę , taniec , ognisko, integrację grupy. Serdecznie polecamy ITE z Bydgoszczy jako organizatora wycieczek szkolnych. A my już planujemy następną.
>
Strona 1 z 3
Imię
Nazwisko
E-mail
Treść
Ok