ITE - Instytut Turystyczno-Edukacyjny
Menu
WSZYSTKIE WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ ITE
MAJĄ NAJATRAKCYJNIEJSZE CENY W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM
W INSTYTUCIE TURYSTYCZNO-EDUKACYJNYM
PILOTAMI WYCIECZEK SĄ ZAWSZE LICENCJONOWANI PILOCI WYCIECZEK Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM
PRACOWNIKAMI INSTYTUTU TURYSTYCZNO-EDUKACYJNEGO
SĄ WYKŁADOWCY AKADEMICCY I PASJONACI PODRÓŻY !
PODCZAS WYCIECZEK SZKOLNYCH Z ITE
REALIZOWANY JEST PROGRAM EDUKACYJNY ZGODNY Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ MEN
Wycieczki
Facebook
OPINIE
Lidia Wincek
10:30 10-24-2017
Tatry Polskie i Słowackie. 16-21.10.2017r. Po raz kolejny doskonale zaplanowany i zorganizowany wyjazd. Wspaniały aktywny wypoczynek. Przepiękne miejsca.Dziękujemy i czekamy na dalsze propozycje. Lidia, Adam i Tomasz Wincek
Anna Mizera
22:15 06-15-2017
Serdecznie polecam podróże z Instytutem Turystyczno -Edukacyjnym. Fachowa organizacja, miła atmosfera
grupa Tłuchowo
15:13 06-15-2017
Serdeczne podziękowania za kolejną wspaniałą wycieczkę. To były niepowtarzalne trzy dni na Mazurach. Wszystko dopracowane, wspaniała opieka niepowtarzalnego pilota pana Artura, dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania Świętej Lipki i Zamku Reszel dodane od firmy, powrót na czas, autokar zaskakujący doskonałością wnętrza i wyjątkowym komfortem jazdy i najsympatyczniejszy kierowca i wspaniały piłkarz-pan Andrzej. Wycieczka pozostanie w pamięci uczniów i opiekunów jako spełnienie marzeń, ponieważ zawierała wszystkie elementy udanego wyjazdu: naukę, zabawę, modlitwę i zadumę , kąpiel, grę w piłkę , taniec , ognisko, integrację grupy. Serdecznie polecamy ITE w Bydgoszczy jako organizatora wycieczek szkolnych.
Hanna Rajmann
21:42 06-12-2017
Wspaniała organizacja, atmosfera, cudowne widoki i opieka naszego pilota, Pana Artura, sprawiły, że już planujemy kolejny wyjazd zorganizowany przez ITE. Dziękujemy.
Hanna Kozakiewicz
18:27 08-20-2016
Pierwszy raz pojechałam z uczniami na wycieczkę organizowaną przez biuro ITE. To był wspaniały wyjazd i na pewno będą następne. Doskonała organizacja i wszystko naj! Dziękujemy.
>
Strona 1 z 2
Imię
Nazwisko
E-mail
Treść
Ok