ITE - Instytut Turystyczno-Edukacyjny
Menu
WSZYSTKIE WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ ITE
MAJĄ NAJATRAKCYJNIEJSZE CENY W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM
W INSTYTUCIE TURYSTYCZNO-EDUKACYJNYM
PILOTAMI WYCIECZEK SĄ ZAWSZE LICENCJONOWANI PILOCI WYCIECZEK Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM
PRACOWNIKAMI INSTYTUTU TURYSTYCZNO-EDUKACYJNEGO
SĄ WYKŁADOWCY AKADEMICCY I PASJONACI PODRÓŻY !
PODCZAS WYCIECZEK SZKOLNYCH Z ITE
REALIZOWANY JEST PROGRAM EDUKACYJNY ZGODNY Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ MEN
Wycieczki
Facebook
OPINIE
Jadwiga Wiśniewska
18:07 10-22-2018
Serdeczne podziękowania za przepiękną wycieczkę w Tatry polskie i słowackie na wypoczynek i rehabilitację zorganizowaną dla słuchaczy TUTW. Doskonale zaplanowany i zorganizowany wyjazd.Szczególnie miłe słowa kieruję do Pani Teresy pilota i opiekuna sekcji rehabilitacji i wypoczynku za aktywny wypoczynek połączony z rehabilitacją oraz zwiedzaniem uroczych zakątków naszego kraju. Jadwiga Wiśniewska
Agata Zawadzka
01:41 08-16-2018
Dziękuję za kolejną wspaniałą wycieczkę.Aktywny wypoczynek,doskonale zaplanowany i zorganizowany.wiele pięknych miejsc,mnóstwo atrakcji i opiekę pilota Pana Artura,który z łatwością integruje ludzi :-)
Alicja i Kazimierz Pacholczyk
19:09 08-07-2018
Dziękujemy za wspaniały tygodniowy pobyt w górach. Wycieczka super każdy znalazł coś dla siebie: dzieci , dorośli oraz tak jak my seniorzy. Polecamy wyjazdy z biurem ITE,z profesjonalnym pilotem panem Arturem. My już zbieramy na przyszłoroczny wyjazd.
S.J.M Hamburg
20:46 08-05-2018
Chcieliśmy serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas na tygodniowej wycieczce w górach.Podziękowania składamy organizatorowi biurze ITE i panu Sylwkowi wraz z rodziną oraz naszemu pilotowi wycieczki Arturowi za wspaniałą organizację czasu i kierowcy panie Karolu wielki szacunek.Zgrana ekipa fajnie spędzony czas polecamy super😉👍👍👍
Dorota Szaruga
13:41 05-30-2018
Dziękujemy za kolejną wspaniałą wycieczkę. Profesjonalizm pilota i kierowcy autokaru. Kontakt z szefem oraz współprace w ustalaniu szczegółów wycieczki.Polecamy usługi Biura ITE . Na długo zapamiętamy spacer po Pradze, Skalne Miasto,Błędne Skały ,wspaniały pensjonat Bida z Nędza, ognisko , śpiewy i tańce. Dziękujemy i pozdrawiamy oraz wszystkim polecamy: młodzież i opiekunowie ZSO Kcynia.
>
Strona 1 z 3
Imię
Nazwisko
E-mail
Treść
Ok